header image

Chata Červenohorské sedlo

Jménem RC Autoklubu ČR, předsedů sekcí 1:8IC Buggy a Large Scale a pořadatelského klubu Auto RC Olomouc si dovolujeme pozvat účastníky letošního MČR uvedených kategorií na slavnostní vyhlášení výsledků sezóny 2007 s předáním cen nejúspěšnějším jezdcům. Akce se uskuteční v sobotu 24.listopadu 2007 od cca. 18:00 hod. v sále horského hotelu Červenohorské sedlo (uprostřed Jeseníků) – informace na www.cervenohorskesedlo.net. Pořadatelé očekávají účast minimálně 10 nejlepších jezdců z každé kategorie.
Pořadatelem byla zarezervována dostatečná ubytovací kapacita v dvoulůžkových pokojích (cena za pokoj 700,- Kč/1 den), každý účastník (pokud chce zůstat přes noc) si musí ubytování domluvit na recepci sám co nejdříve na tel. +420 583 295 101 nebo e-mailem.
Cena „vstupenky“ na vyhlašovací ceremoniál je 600,- Kč na zúčastněnou osobu a zahrnuje: večeři s nápojem, druhou večeři a snídani formou švédského stolu. Úhradu proveďte rovněž co nejdříve převodním příkazem na účet č. 211613317/0300, pro identifikaci platby buď zadejte do zprávy pro příjemce své jméno nebo do variabilního symbolu své startovní číslo (1:8IC).
Žádáme tři nejlepší z každé vyhlašované kategorie, aby si s sebou vzali své modely – ostatní jedzce prosíme, aby nechali své modely z kapacitních důvodů doma.

S provedením úhrady „vstupenek“ a s rezervací ubytování opravdu neváhejte, v Jeseníkách napadl sníh a dá se předpokládat, že hoteliér týden před akcí rozprodá nepotvrzené rezervace !!!!!!!!!

  • scubyduu 28Listopad2007

    Jsem slyšel od kolegů, že se to změnilo v nějakou taškařici. Je někde článek o průběhu vyhlášení ?

  • Vladimír Šeliga 29Listopad2007

    100 lidí má většinou o průběhu 100 představ, nikdo se nikdy nedokáže zavděčit všem. O žádné taškařici nevím, akce bezpochyby naplnila očekávání slavnostního předávání cen za sezónu 2007. Škoda, že jste se nezúčastnil osobně, mohl jste si vytvořit vlastní názor.

Komentář

XHTML: V textu můžete použít následující tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

 Vyhledávání

Sponzoři klubu

Počasí