header image
Říjen 14, 2013 admin 1:8 Buggy a Truggy 0 Komentářů

V sobotu se pod nevlídnou jihočeskou oblohou sešlo na napilinované dráze pouhých 7 jezdců kategorie 1:8 Buggy elektro. Ti se shodli na čtyřech kvalifikacích a třech finálových jízdách. Nejúspěšnějšími byli vítěz Jan Kapička, druhý Michal Blahovský a třetí Jan Domanský.

Neděle nezačala, co se týče počasí, nijak valně: silný podzimní vítr a zatažená obloha nebyly nic moc. Kolem desáté se však obloha vyčistila, vítr ustal a nad dráhou vykouklo sluníčko… a tato paráda vydržela až do večera. Závodu spalováků se zúčastnilo 25 startujících, odjelo se 5 kvalifikací, jedno 1/4finále, semifinálovky a hlavní finále s 12ti jezci. Třetí místo obsadil Jiří Mára, druhé místo udržel David Kukla. Svým čtvrtým vítězstvím v letošním seriálu MČR kategorie 1:8IC potvrdil slavkovák Martin Bayer svou pozici české jedničky a po šesté v řadě získal titul Mistr České republiky.
20131013bukovsko-icbuggy-top10

Zatím žádné komentáře

Komentář

XHTML: V textu můžete použít následující tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

 Vyhledávání

Sponzoři klubu

Počasí